Урок 1

Як працювати з поштою Gmail

 Gmail - це безкоштовна пошукова служба веб-пошти, що поєднуює в собі кращі функції звичайної електронної пошти та пошукову технологію компанії Google.
Служби Google надають кожному користувачеві акаунт Gmail з персональною електронною адресою (наприклад, katyasmirnova@gmail.com). Для кожного акаунта виділяється простір для зберігання листів (більше 7 Гб в кожному акаунті) плюс вбудована технологія пошуку Google, що дозволяє знаходити потрібні листи так легко, як ви знаходите в Інтернеті інформацію за допомогою веб-пошуку Google.

Матеріали для ознайомлення

Використання Gmail в діяльності вчителя

https://www.youtube.com/watch?v=xiQKosaSLFU 

http://lib.kherson.ua/files/lib/InternetCentre/Vip_6.pdf 

 http://www.eduwiki.uran.net.ua/wiki/index.php?title=Gmail._%D0%86%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F_2._%D0%9D%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%96%D0%B2

   Завдання 

1. Написати листа тренеру на електронну пошту nimtegnat@ukr.net. В листі написати свою методичну проблему, прикріпити фото позакласного заходу та текстовий документ (конспект виховного заходу), обов'язково вказати тему листа.

2. Написати листа колезі, в листі прикріпити фотографію (дивіться у таблиці, колегу вибираєте за однаковим малюнком ). Це завдання оцінюєте один в одного. Відмічаєте “Виконано”  навпроти того, хто написав вам листа.

3. Заповнити дані про себе у даному документі.
Увага! У кого немає блогу, створити та написати хоч 1 повідомлення (інструкції читайте нижче).

Статті для ознайомлення(до завдання 3).
Що таке блог     
Що таке блог та навіщо він потрібен?   

Презентація "Реєстрація на Blogger та створення блогу
Знайомство із блогами на прикладі сервісу Blogger
Ознайомтесь із прикладами блогів вчителів-предметників, класних керівників, блогів навчальних проектів, блогів методичних об'єднань. Зірочка показує тематику, а кружечок - посилання на блог (наведіть мишкою на зображення).

Авторське право, вчителі та Інтернет (з сайту http://iteach.com.ua/)

     

 Закони про авторське право:

5 коментарів: